SKUP AUT

Sprzedaż samochodu kojarzy Ci się z wieloma formalności, koniecznością odbierania dziesiątek telefonów i prowadzeniem niekończących się negocjacji? Nasz skup aut sprawi, że zmienisz zdanie. Dan-Car prowadzi stały i profesjonalny skup różnego rodzaju pojazdów, a cały proces przebiega naprawdę szybko. Skupujemy samochody od klientów indywidualnych oraz firm. Także wtedy, gdy nie posiadają one ważnych przeglądów czy opłaconego OC. Samochody uszkodzone skupujemy, gdy są one możliwe do naprawienia.

Wszystkie marki

Skupujemy pojazdy wszystkich marek i modeli.

Szybkość działania

U nas samochód sprzedaż naprawdę szybko!

Atrakcyjne warunki

Proponujemy konkurencyjne warunki skupu aut.

Płacimy gotówką

Za swój samochód otrzymasz gotówkę do ręki.

Stawiamy na szybką i obiektywną wycenę posiadanego przez Ciebie pojazdu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że transakcja zostanie zamknięta bez zbędnej zwłoki, a otrzymane pieniądze będą odpowiadały faktycznej wartości Twojego samochodu, motocykla czy quada. Znamy się na swojej pracy – robimy to od 12 lat.

Na czym polega skup aut?

Działalność skupów samochodowych zorientowana jest wokół tego, aby pomóc właścicielowi pojazdu jak najszybciej pozbyć się wysłużonego samochodu. To idealna opcja dla każdego, kto nie chce na własną rękę poszukiwać kupca na swoje stare auto. To także dobre rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na czasie, lub gdy posiadasz pojazd, który jest uszkodzony, ale wciąż nadaje się do naprawy.

Jak sprzedać auto do skupu?

Współpraca z nami jest bardzo prosta. Na początku dokonujemy wyceny. Jest to zupełnie bezpłatna konsultacja, która nie obliguje Cię do sprzedaży pojazdu. Po prostu spotykamy się, dokonywane są oględziny, a później składamy Tobie atrakcyjną ofertę. To, czy się na nią zgodzisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli podejmiesz decyzję, że jest ona odpowiednia, przyjdzie czas na podpisanie stosownych dokumentów. Proponujemy czytelną, niebudzącą żadnych wątpliwości umowę do podpisania. Zapewniamy także transport lawetą, gdy Twój pojazd aktualnie nie jest „na chodzie”.

Nie tylko skup aut, ale także sprzedaż!

Oczywiście zajmujemy się nie tylko skupem, ale także sprzedażą pojazdów. Możesz liczyć na poradę naszego eksperta, który nie tylko wspiera Cię podczas wyboru odpowiedniego samochodu, ale także pomaga w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Twój samochód jest zepsuty lub powypadkowy?

Skupujemy także samochody uszkodzone i powypadkowe. W takiej sytuacji zaproponujemy Tobie transakcję, gdy samochód nadaje się do naprawy. Nie skupujemy samochodów nadających się wyłącznie do kasacji.

Skup aut - zasięg działania

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pruszkowie, mieście będącym częścią Aglomeracji Warszawskiej. Ze stolicą łączy nas wygodny przejazd al. Jerozolimskimi, co sprawia, że obsługujemy Klientów we wszystkich dzielnicach Warszawy. Oprócz tego skupujemy samochody także z innych okolicznych miejscowości, a najczęściej działamy w miejscach takich jak Pruszków, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki czy Piaseczno. Odległość nie jest przeszkodą, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a z pewnością zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Samochód przewożony do skupu aut na lawecie

Umów się na wycenę

503 350 200

Zadzwoń i już dzisiaj umów się na wycenę Twojego samochodu. Zapewniamy krótkie terminy i atrakcyjne warunki.