Skup aut Warszawa

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego liczba zarejestrowanych samochodów w Warszawie przekroczyła poziom 1,5 miliona. To sprawia, że jest to niezwykle aktywny rynek pod kątem transakcji skupu aut, a Warszawa i okolice generują w tym zakresie poziom najwyższy nie tylko w wojewódzwie mazowieckim, ale także w całej Polsce. Nasza firma zajmuje się skupem samochodów i jeśli także Ty chcesz pozbyć się swojego dotychczasowego auta za najlepszą cenę, to jesteś w odpowiednim miejscu.
Mieszkasz lub pracujesz w Warszawie i rozważasz sprzedaż swojego samochodu? Chcesz szybko pozyskać gotówkę na zakup nowego auta lub inne, pilne potrzeby? Prowadzimy profesjonalny skup aut, a nasi Klienci to bardzo często ludzie ze stolicy Polski. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dan-Car to działający 7 dni w tygodniu skup samochodów używanych w niemal każdym stanie.

Skup aut Warszawa

Skup samochodów używanych to działalność w której specjalizujemy się od wielu lat. Znamy potrzeby klientów i wiemy, że najczęściej chcą oni dokonać transakcji szybko i sprawnie. W tym przypadku nie ma tak naprawdę znaczenia czy pochodzą oni z Warszawy czy z innych części województwa mazowieckiego. Prowadzimy skup aut używanych w Warszawie w praktycznie każdym stanie technicznym.
Nasze podejście cechuje minimum formalności oraz obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki temu masz pewność, że oględziny auta określające jego stan techniczny to najkrótsza droga, aby uzyskać najlepszą cenę w Warszawie. Bardzo często słyszymy od naszych kontrahentów, że płacimy najwięcej na terenie całego miasta. To dlatego liczba zadowolonych klientów rośnie z każdym miesiącem.

Warszawa - skup samochodów

Obszar naszego działania w Warszawie obejmuje wszystkie dzielnice. Jeżeli Twoim celem jest szybka sprzedaż samochodu i mieszkasz na terenie jednej z poniższych dzielnic, to skontaktuj się z nami!

Obsługiwane dzielnice – skup aut Warszawa:

 • Skup samochodów Warszawa – Bemowo
 • Warszawa – Białołęka
 • Skup samochodów Warszawa – Bielany
 • Skup aut Warszawa – Mokotów
 • Warszawa – Ochota
 • Skup samochodów Warszawa – Praga-Południe
 • Warszawa – Praga-Północ
 • Skup aut Warszawa – Rembertów
 • Warszawa – Śródmieście
 • Samochody używane Warszawa – Targówek
 • Warszawa – Ursus
 • Skup samochodów Warszawa – Ursynów
 • Warszawa – Wawer
 • Skup samochodów Warszawa – Wesoła
 • Warszawa – Wilanów
 • Skup samochodów Warszawa – Włochy
 • Warszawa – Wola
 • Skup samochodów Warszawa – Żoliborz
Pamiętaj, że możesz do nas zadzwonić w każdej chwili, gdyż działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy i dowiedzieć się on-line jak sprzedać swój samochód. W naszym skupie aut to klient i jego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu.

Warszawa skup aut - jak to działa?

Dzięki naszemu skupowi aut, możesz sprzedaż swój pojazd szybko i bez zbędnych formalności. W ramach bezpłatnej wyceny otrzymasz rzetelną i konkurencyjną ofertę cenową. Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nam swój samochód, to ekspresowo przeprowadzimy proces podpisania stosownych dokumentów i wypłaty gotówki.
W każdym legalnie działającym skupie aut na terenie Warszawy proces oparty jest o umowę kupna sprzedaży. Nie inaczej wygląda to w naszym przypadku. Skupujemy samochody w każdym stanie, z wyłączeniem tych, które nadają się wyłącznie do kasacji.

Dlaczego skup samochodów w Warszawie?

Korzyści dla naszych Klientów jest naprawdę wiele. Wśród nich najbardziej doceniane są nie tylko szybkość działania, ale przede wszystkim atrakcyjne wyceny za każde auto. Co ważne – skupujemy pojazdy wszystkich marek, także te powypadkowe. Jeżeli samochód nie jest w pełni sprawny technicznie, to jedynym warunkiem, aby transakcja mogła dojść do skutku jest możliwość jego naprawy.
Skup aut używanych w Warszawie jest więc najlepszym wyborem, aby zachowując minimum formalności, sprzedać auto każdej marki i to praktycznie w każdym stanie.

Skup aut Warszawa - przykładowe wyceny

Chcesz sprzedać samochód i szukasz uniwersalnego cennika? Niestety jego stworzenie nie jest możliwe, gdyż wycena w każdym przypadku jest przygotowywana indywidualnie i zależy m.in. od tego w jakim stanie technicznym znajduje się przeznaczony do sprzedaży samochód. To sprawia, że możesz otrzymać najlepszą cenę na terenie całego województwa mazowieckiego.

W ostatnim czasie na terenie Warszawy nasz auto skup przygotował poniższe wyceny:

 • Volkswagen Passat (auto z roku 2014) – 42.000 zł
 • Toyota Avensis (rok 2006) – 12.000 zł
 • Ford Focus (rok 2008) – 6.000 zł
 • Ford Mondeo (rok 2003) – 5.000 zł
 • Mazda 6 (rok 2005) – 4.000 zł
Powyższe wyceny spotkały się z pozytywnym odbiorem naszych Klientów, którzy w innych miejscach otrzymali zdecydowanie mniej korzystne propozycje na skup aut używanych. To najlepsza rekomendacja dla firmy takiej jak nasza, a dobrą ofertę na sprzedaż samochodu z przyjemnością przygotujemy także dla Ciebie. Jeżeli szukasz więc skupu aut w Warszawie, to zdecydowanie powinieneś skontaktować się z naszą firmą!

Skup aut Warszawa - często zadawane pytania

Prawdopodobnie masz wiele pytań. Zebraliśmy w jednym miejscu zagadnienia, które najczęściej pojawiają się wśród osób, które chcą sprzedać samochód. To uniwersalne zagadnienia, pojawiające się w całym województwie mazowieckim. Niezależnie więc czy miejscem transakcji będzie Warszawa i okolice czy inna miejscowość, prawdopodobnie znajdziesz tu wszystkie informacje, których potrzebujesz.
Czy prowadzicie skup aut za gotówkę?
Tak. Wiemy, że w trakcie sprzedaży auta bardzo doceniane jest to, że płacimy gotówką. To także główny powód dla którego Klienci wybierają skup aut w Warszawie, a nie transakcję przeprowadzaną na własną rękę. Jeśli więc interesuje Cię skup aut za gotówkę, to koniecznie skontaktuj się z firmą Dan-Car.
W jakich godzinach pracujecie?
Skupujemy auta bez przerwy – 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Indywidualnie ustalamy miejsce i czas spotkania, podczas którego odbywają się oględziny auta.
Jakie samochody skupujecie?
W naszym skupie aut możesz sprzedać dowolny model samochodu. Kupujemy auta zarówno kilku-, jak i kilkunastoletnie. Co do zasady możemy więc kupić każde auto, a pewne ograniczenia dotyczą tylko samochodów uszkodzonych. W trakcie niezobowiązującego spotkania ocenimy stan techniczny Twojego pojazdu i w przypadku przyjęcia oferty, przygotujemy umowę kupna sprzedaży.
Czy działacie tylko na terenie Warszawy?
Warszawa jako największe miasto w województwie mazowieckim jest podstawowym terenem naszego działania. Skupujemy auta także w innych miejscowościach na obszarze całego województwa mazowieckiego, a szczegóły ustalamy w każdym przypadku indywidualnie.
Czy auto skup to odpowiedni wybór w przypadku samochodów uszkodzonych?
Skupujemy samochody, które są w pełni sprawne oraz takie auta używane, które nie są „na chodzie”, ale możliwa jest ich ich naprawa. Nasz auto skup nie przedstawi więc oferty na samochód, który nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji.
Jakie marki i modele mogą trafić do skupu aut?
Prowadzimy skup aut każdej marki, niezależnie od tego czy są to samochody europejskie czy np. japońskie.
Czy w zakresie usług skupu znajdują się tylko auta osobowe?
Nie ograniczamy się wyłącznie do skupu samochodów. U nasz możesz sprzedać także motocykl, quad czy przyczepę kempingowa. Oferte możemy przedstawić także w przypadku chęci sprzedaży złota. W większości przypadków obsługujemy jednak osoby dokonujące sprzedaży samochodu.

Skup aut Warszawa - krok po kroku

Prawdopodobnie wiesz już wszystko na temat możliwości sprzedaży swojego samochodu. Jeżeli jednak zastanawiasz się, jak – krok po kroku – przebiega skup aut, to wszystkie odpowiedzi znajdziesz w poniższym podsumowaniu.
 1. Znajdź odpowiedni skup samochodów (ten krok masz już za sobą, gdyż auto skup Dan-Car specjalizuje się w skupie aut za gotówkę).
 2. Skontaktuj się z nami i przekaż informacje na temat samochodu, który chcesz sprzedać.
 3. W trakcie rozmowy telefonicznej wstępnie określimy czy Twoje auto będzie mogło trafić do naszego skupu.
 4. Następnie umówimy się na oględziny Twojego samochodu. W tym celu określ czas i miejsce, w którym będziemy mogli obejrzeć Twoje auto.
 5. Na podstawie oględzin określimy precyzyjnie jaką kwotę będziemy mogli zapłacić za Twoje auto.
 6. Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę, to przygotujemy niezbędne dokumenty i przekażemy gotówkę za Twoje auto.
 7. Jeżeli Twój samochód nie jest w pełni sprawny, to zorganizujemy jego transport naszą auto-lawetą.
Jeżeli chcesz sprzedać samochód i nie martwić się organizowaniem całego procesu samodzielnie, to oferta firmy Dan-Car jest odpowiednim wyborem. Podejmując decyzję o sprzedazy samochodu warto postawić na doświadczonego partnera i w ten sposób uniknąć problemów z nierzetelnym kontrahentem. W internecie znajdziesz wiele ofert typu „auto skup Warszawa – szybko, tanio i dobrze”, ale mało kto będzie mógł zaproponować warunki porównywalne z naszymi.

Sprzedaż aut Warszawa i okolice

Samochody osobowe, które skupujemy od naszych Klientów są przeznaczane do dalszej odsprzedaży. W ramach naszej działalności zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem auta do kolejnej transakcji. W ramach takich działań dokonujemy niezbędnych napraw, co ma szczególne znaczenie z uwagi na specyfikę branży i fakt, że na rynku dostępne są auta w każdym stanie.
W naszym skupie samochodów stawiamy na profesjonalizm i długotrwałe relacje z Klientami. Dlatego wszystkie samochody, które proponujemy potencjalnym nabywcom spełniają wyśrubowane kryteria jakościowe. Możesz być pewny, że wystawiane przez nas samochody zostały przez nas kompleksowo sprawdzone.

Wymień samochód na gotówkę (Warszawa i okolice)

Skup samochodów używanych to doskonały sposób na otrzymanie uczciwej zapłaty za Twój samochód. Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i rozpocznij proces sprzedaży samochodu w firmie Dan-Car. Zaufaj opiniom zadowolonych Klientów, którzy z naszą pomocą zamienili swoje samochody na żywą gotówkę.

Skup samochodów używanych Warszawa - kontakt

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z naszą firmą. Pod numerem telefonu 503 350 200 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane ze sprzedażą samochodu.

Umów się na wycenę

503 350 200

Zadzwoń i już dzisiaj umów się na wycenę Twojego samochodu. Zapewniamy krótkie terminy i atrakcyjne warunki.

Tagi - skup samochodów używanych

Na tę stronę najczęściej trafiają osoby, które w wyszukiwarce wpisują:
 • skup samochodów używanych Warszawa
 • auto skup warszawa
 • skup aut za gotówkę Warszawa